Świetne informacje napływają z Ameryki Południowej. Załoga Energylandia Rally Team – Eryk Goczał i Szymon Gospodarczyk – wygrała pierwszy etap rajdu Desafío Ruta 40 w Argentynie w kategorii Ultimate!
To kolejna odsłona rywalizacji w ramach Mistrzostw Świata w Rajdach Terenowych W2RC. Zespół z Zatora ponownie pokazuje światowy poziom i udowadnia, że polskie załogi należą do ścisłej czołówki rajdów terenowych.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne etapy! 🇵🇱👏
