Wymuszenie pierwszeństwa na niebezpiecznym skrzyżowaniu. ZDJĘCIA, FILM!

Wymuszenie pierwszeństwa na niebezpiecznym skrzyżowaniu. ZDJĘCIA, FILM!

Dziś(03.04.) ok godziny 13:15 w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Śniadeckiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania KP PSP w Oświęcimiu zadysponował na miejsce zastęp z JRG Oświęcim. W tym samym czasie dwa zastępy z JRG Oświęcim udały się do Kęt na ulice Kościuszki gdzie wspólnie z OSP Kęty prowadzili interwencje przy alarmie p.pożarowym w nowej galerii.

Na miejsce wypadku w Oświęcimiu, zadysponowano również Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy opatrzyli  kierowców pojazdów, a następnie przetransportowali jedną z poszkodowanych osób do oświęcimskiego szpitala.

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kobieta, prowadząca renaulta clio, jadąc drogą podporządkowaną, nie zatrzymała się przed znakiem stop. Wymusiła pierwszeństwo, na prawidłowo jadącym ulicą Śniadeckiego młodym kierowcy skody. Doszło do zderzenia czołowo bocznego, w wyniku którego kierujący doznali obrażeń ciała – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Reportaż, Fot. Adrian – www.oswiecim112.pl

Fot. www.faktyoswiecim.pl

Film: www.faktyoswiecim.pl