Trwają poszukiwania sprawcy napadu na jubilera. ZDJĘCIA!

Trwają poszukiwania sprawcy napadu na jubilera. ZDJĘCIA!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy, który dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego znajdującego się na Małym Rynku w Oświęcimiu, przy użyciu skradzionego fiata uno.

O zdarzeniu informowaliśmy dziś w nocy w artykule http://oswiecim112.pl/napad-na-jubilera-w-oswiecimiu-sprawca-porzucil-i-podpalil-samochod-zdjecia/

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy [ 23/24 października 2018] tuż przed godziną 02.00. Sprawca wykorzystując skradziony na terenie Oświęcimia samochód marki Fiat Uno wjechał w witrynę sklepu, a następnie dokonał kradzieży szkatułki z wzornikami złotych obrączek. Po zdarzeniu na ulicy Zaborskiej sprawca porzucił, a następnie podpalił pojazd, który wykorzystał do włamania. Płonący pojazd ugasili strażacy.

Policjanci natychmiast wszczęli penetrację terenu w poszukiwaniu sprawcy. Informacje o zdarzeniu przekazano do innych jednostek Policji.

Osoby które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Policją pod numer 33 847 52 80. Zapewniamy anonimowość – informuje w komunikacie KPP Oświęcim