Kierująca przejechała przez środek dużego ronda, bo …. go nie zauważyła. Z pomocą przyszli Policjanci. ZDJĘCIA, FILM!

Kierująca przejechała przez środek dużego ronda, bo …. go nie zauważyła. Z pomocą przyszli Policjanci. ZDJĘCIA, FILM!

W niedzielny wieczór [02.12.2018] policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu interweniowali w sprawie kolizji drogowej do której doszło w Oświęcimiu na ulicy Konopnickiej.

O zdarzeniu informowaliśmy na naszej stronie facebookowej, na której na bieżąco dodajemy informacje o zdarzeniach w naszym powiecie: https://www.facebook.com/oswiecim112/posts/1961942800782201

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 18.00. Mieszkaniec Oświęcimia telefonicznie zaalarmował Policję, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego, przejechał przez środek ronda znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej z Nideckiego w Oświęcimiu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy tuż za skrzyżowaniem zauważyli samochód marki Skoda z uszkodzonym kołem. W trakcie rozmowy z 44 – letnią mieszkanką powiatu chrzanowskiego, która kierowała pojazdem policjanci potwierdzili, że to ona, w tak nietypowy sposób, pokonała dość duże rondo – ponieważ go nie zauważyła. W tym przypadku skończyło się jedynie na mandacie i punktach karnych.

Policjanci po nałożeniu mandatu, pomogli kobiecie wymienić uszkodzone koło w samochodzie.

Policjanci w dalszym ciągu apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości oraz zachowanie szczególnej uwagi za kierownicą. Czasem wystarczy tylko chwila roztargnienia , aby doszło do nieszczęścia.

Fot. Stanisław – www.oswiecim112.pl